MUZYCZNA LIGA MISTRZÓW

previous arrow
next arrow
Slider

O nas

Od samego początku naszą misją stało się kształtowanie wrażliwości oraz zaspokajanie potrzeby obcowania z kulturą wśród wszystkich pokoleń za pomocą uniwersalnego języka – muzyki. Dlatego też działamy wspierając oraz realizując przedsięwzięcia promujące muzykę klasyczną zarówno wśród jej miłośników, jak i sceptyków. 
 
Tworzone przez Nas projekty obejmują kilkanaście różnych dziedzin: są tą duże wydarzenia orkiestrowe, koncerty kameralne oraz mistrzowskie kursy muzyczne. 
 
Dotychczas zrealizowaliśmy setki projektów w całej Polsce, zaufało Nam kilkanaście tysięcy ludzi oraz wiele renomowanych instytucji.  Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych. Nasz najnowszy projekt to masterclassonline.pl 
 
Oddajemy w Państwa ręce nowoczesną platforme łącząca studentów z wysoce wyspecjalizowaną kadrą pedagogiczna w formule indywidualnych lub grupowych zajęć online. Aby korzystać z Masterclass online, wystarczy komputer lub tablet z kamerą internetową i niezawodny dostęp do Internetu. 
 
Mistrzowie, z którymi współpracujemy w tym projekcie,  podzielą się z Wami swoją wiedzą i  doświadczeniem sięgającą od technicznych niuansów poprzez tajniki interpretacji muzyki aż po wskazówki dotyczące możliwie najlepszej prezentacji swoich możliwości na scenie.
 
Masterclassonline.pl to idealny wybór aby popracować nad swoimi technicznymi słabościami po to by jeszcze lepiej opanować instrument.