fbpx

Koncertmistrz Filharmoników Berlińskich, doktor habilitowany, Berlin Piano Trio

Przez lata pierwsza flecistka orkiestry Sinfonia Varsovia, doktor habilitowany, wykładowca na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie

Altowiolistka, doktor habilitowany, Profesor nadzwyczajny Akademii Muzycznej im. I.J w Poznaniu.

Jadwiga Kotnowska, wybitna polska flecistka, jest pierwszą polską laureatką ośmiu międzynarodowych konkursów fletowych, m.in.: im. Królowej Zofii w Madrycie, im. Marii Canals w Barcelonie, im. G. B. Viottiego w Vercelli, im. V. Bucchiego w Rzymie i w Bordeaux. Wygrała również konkurs na stanowisko 1 flecisty solo w Royal Flanders Philharmonic Orchestra w Belgii.

Włoski wiolonczelista, Profesor wiolonczeli w Akademii Muzycznej w Bolzano

Polski wiolonczelista, doktor habilitowany, adiunkt Akademii Muzycznej w Poznaniu

Koncertmistrz Orkiestry Sinfonia Varsovia, doktor habilitowany, profesor nadzwyczajny Akademii Muzycznej w Poznaniu.

Pierwszy trębacz orkiestry Sinfonia Varsovia, wykładowca Uniwersytetu Muzycznego w Warszawie

jest wykładowcą Akademii Muzycznej w Poznaniu (na stanowisku prof. AMP), w 2018 roku wygrał konkurs na profesurę w Kunstuniversitat w Graz (AUSTRIA)

Doktor habilitowany, Profesor klasy kontrabasu Akademii Muzycznej im. I. J. Paderewskiego w Poznaniu, solista Filharmonii Poznańskiej im. T. Szeligowskiego

Pierwszy Polak który wygrał „Premio Nicolo Paganini” (Genua 2001) i zdobył specjalną nagrodę za najlepsze wykonanie Kaprysów Nicolo Paganiniego .

Wykładowca Akademii Muzycznej w Bydgoszczy

O NAS

Oddajemy w Państwa ręce nowoczesną platforme łącząca studentów z wysoce wyspecjalizowaną kadrą pedagogiczna w formule indywidualnych lub grupowych zajęć online. Aby korzystać z Masterclass online, wystarczy komputer lub tablet z kamerą internetową i niezawodny dostęp do Internetu.